Автомобіль за 6 год проїхав 450 км і за наступні 4 год-290 км. Знайди середню швидкість руху

автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Филин Дмитрий.

Ответ:

         Умова

6 год-450 км

4 год-290 км

Середня швидкість- ? км /год

         Розв'язання

1) 6+4 = 10 (год ) всього часу

2)450 +  290 = 740 (км ) загальна відстань

3) 740: 10= 74 (км/год) середня швидкість автомобіля

Пошаговое объяснение: