f 1170. Периметр прямокутника дорівнює 12,8 см, а одна з його сторін на 2,4 см менша від другої.

Знайдіть площу прямокутника. пттттт p. 15 poni​

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Алиса.

Пошаговое объяснение:

2 (х+х+2,4)=12,8

4х=12,8-4,8

4х=8

х=2

S=2×4,4=8,8 (см кв.)