Із двох пристаней відстань між якими 450 км назустріч один одному відправилися два катери. Один із

них іде зі швидкістю 33 км год, а другий зі швидкістю 42 км/год. О котрій годині катери зустрінуться, якщо вийшли о 6 год ранку,

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Ерзат.

Відповідь:

О 12.00 зустрінуться катери.

Покрокове пояснення:

1). 33+42=75(км/год) швидкість зближення катерів;

2). 450:75=6(год) через 6 годин після виїзду зустрінуться катери;

3). 6.00 + 6годин = 12.00 ( о 12.00 зустрінуться катери)