0,3(4-20)-0,5(3х-4)=0,1(8-х) ответьте срочно пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Антон.

Відповідь:

Розкриваємо дужки: 0,34 - 0,320 - 0,53х + 0,54 = 0,18 - 0,1х Спрощуємо: 1,2 - 6х/10 + 2 = 0,8 - 0,1х Переносимо все на одну сторону: -6х/10 - 0,1х = 0,8 - 2 + 1,2 Складаємо чисельники і дільник: -0,7х = -0,2 Ділимо обидві сторони на -0,7: х = 0,2/0,7 Отже, х = 0,2857 (округлюємо до чотирьох знаків після коми).

Покрокове пояснення: