в кінці відрізка який не ееретинає величину який віддалений від неї на 3 і 11 см проекція на

довжину 15 см знайти довжину відрізка

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Алина.

Ответ:

3+1512:9:х=3

11+15=29÷3=9,6см