Периметр прямокутника 8,16дм, а одна з його сторін у 3 рази більша за другу. Знайдіть площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Настя.

Ответ: S= 3,12 дм2

Пошаговое объяснение: нехай 1 строга х, тоді інша 3х, тоді

1) х+х+Зх+3х= 8,16

8х= 8,16

х= 8,16:8

х= 1,02 дм - 1 сторона

2) 3*1,02= 3,06 - 2 сторона

3) S= 1,02*3,06=3,12 дм2

Отвечает Черняева Мария.

65,28 дм

Пошаговое объяснение:

Надеюсь щто правельна