Середне арифметичне двох чисел, одне з яких у 4 рази більше за друге, дорівнює 40. Знайди ці

числа. Помогите плис у меня кр

Ответы на вопрос

Отвечает Кобаяши Микото.

Ответ:менше число х

більше число 4х

сер.арифметичне 40

складемо рівняння

х+4х=40*2

5х=80

х=80:5

х=16 менше число

4*16=64 більше число

Пошаговое объяснение: