A (-1;-3) ; b (4; 1,5) Найдите компоненты вектора 3a - 2b (с решением)


Ответы на вопрос

Отвечает Данкер Злата.

Ответ:

Для знаходження компонент вектора 3a - 2b, де a=(-1,-3) і b=(4,1.5), спочатку потрібно обчислити окремо 3a і 2b.3a = 3(-1,-3) = (-3,-9)

2b = 2(4,1.5) = (8,3)Тепер ми можемо відняти два вектори, щоб знайти 3a - 2b:3a - 2b = (-3,-9) - (8,3) = (-3-8,-9-3) = (-11,-12)Отже, компонентами вектора 3a - 2b є (-11,-12).

Пошаговое объяснение: