ШВИДКО ДАЮ 20 БАЛІВ!!!!!!!!!!!!!! Розвязатии рівняння 5 клас 36.5 : х - 8.1 = 6.5


Ответы на вопрос

Отвечает Василюк Вероніка.
Сама незна вот напридумають це дітям і ти сидиш і нічого нерозумієш
Отвечает Мамарбек Журсін.

Ответ:

x = 2.5

Пошаговое объяснение:

36.5 / x - 8.1 + 8.1 = 6.5 + 8.1

36.5 / x = 14.6

(36.5 / x) * x = 14.6 * x

36.5 = 14.6 * x

36.5 / 14.6 = x

x = 2.5