Знайти число по значенні його частини: Якщо 4=25; 1/7 = 15; 1/25=6; 1/12=6.


Ответы на вопрос

Отвечает Шапанова Мария.

Пошаговое объяснение:

4•6+1=25

7•7+1=15

25-(4•5)-1=6

12:2=6