За три дні Ваня розв'язав 37 задач. За другий день розв'язав у 2 р. більше, ніж за перший, а за

третій день на 5 більше, ніж за перший. Скільки задач розв'язував кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харковец Олег.

Ответ:

х-перший день

2х-другий день

х+5-третій день

37-за 3 дні

Розв'язання :

х+2х+х+5=37

4х+5=37

4х=37-5

4х=32

х=32:4

х=8 (задач) за перший день

2*8=16(задач)за другий день

8+5=13(задач) за третій день