З двох селищ відстань між якими 53,7км, одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти.

Швидкість одного з них 16,9 км/год, а швидкість другого - на 0,7км/год більша. Через скільки годин вони зустрінуться? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Паша.

Відповідь: через 1,5 години вони зустрінуться.

Покрокове пояснення:

1) 16,9 + 0,7 = 17,6 (км/год) - швидкість другого велосипедиста.

2) 16,9 + 17,6 = 34,5 (км/год) - швидкість зближення.

3) 53,7 : 34,5 = 1,5 (год)