Власна швидкість теплохода – 15 км/год, а швидкість течії річки – 1,6 км/год. Яку відстань проплив

теплохід проти течії річки, якщо він її подолав за 2,5 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Китаев Алексей.

Відповідь:

33,5 км

Покрокове пояснення:

1) 15 - 1,6 = 13,4 (км/год) швидкість проти течії;

2). 13,4 • 2,5 = 33,5 (км) проплив теплохід проти течії.