З поля площею 28га збирали по 26,5ц з 1га, а з поля площею 32га по 28,3ц. Яка середня врожайність з

цих полів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Вадим.

Пошаговое объяснение:

1)26.5ц*28=742ц- з першого поля

2)28.3ц*32=905.6 ц- з друнього поля

3)742+905.6=1647.6

4)1647.6:2=823.8