Кут п'ять четвертих якого дорівнює 100°


Ответы на вопрос

Отвечает Дільна Діана.

Ответ:

80°

Пошаговое объяснение:

Нехай шуканий кут становить х°, тоді

(5/4)х=100

х=100*4/5=80