ДАЮ 10 БАЛОВ СРОЧНО!!!!!!!! АВТОМОБІЛЬ МОЖЕ ПРОЇХАТИ ВІДСТАНЬ МІЖ ДВОМА МІСТАМИ, РУХАЮЧИСЬ ЗІ

ШВИДКІСТЮ 80 КМ/ГОД, ЗА 6 ГОД. НА СКІЛЬКИ ВІН ПОВИНЕН ЗБІЛЬШИТИ ШВИДКІСТЬ, ЩОБ ПОДОЛАТИ ЦЮ ВІДСТАНЬ ЗА 4 ГОД. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кукуева Юля.

Відповідь:

На 40 км/год

Покрокове пояснення:

1). 80•6 = 480 (км) відстань між містами;

2). 480:4 = 120(км/год) з такою швидкістю має їхати автомобіль, щоб подолати цю відстань за 4 год;

3). 120 - 80 = 40 (км/год) на 40 км/год потрібно збільшити швидкість.

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ:

1)6/4 = 1,5 (раза) - різниця часу

2) 80 * 1,5 = 120 (км / год) - необхідна швидкість

3) 120-80 = 40 (км / год) - на 40 км / год потрібно збільшити

ответ: 40 км/час