Сторони прямокутника 24 см і 8 см. Знайти сторону квадрата, периметр якого дорівнює периметру

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Королев Максим.

сторона квадрата 16см

Пошаговое объяснение:

P.прямокутника: 24+24+8+8=64(см)

периметр квадрата дорівнює довжина однієї сторони помножити на 4

64:4=16(см)