площа пряпмокутника дорівнює 30 см квадратних а ширина-5 см. знайди довжину і перимтр прямокутника

ДАМ 5 БАЛІВ БУДЬ ЛАСКАААААА

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Мария.

Щоб знайти довжину прямокутника, потрібно розділити площу на ширину і отримати:

довжина = площа / ширина = 30 см² / 5 см = 6 см

Отже, довжина прямокутника дорівнює 6 см.

Щоб знайти периметр прямокутника, потрібно додати довжину і ширину, помножені на 2:

периметр = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (6 см + 5 см) = 2 * 11 см = 22 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 22 см.

Отвечает Левонидова Карина.

Ответ:

22 см

Пошаговое объяснение:

1) 30/5=6см

2)(6+5)*2=22см