830. Склади числовий вираз і знайди його значення: 1) різниця сум чисел 2,72 і 3,82 та 1 2 i 1 13:

3 2) добуток різниці чисел 18,93 і 9,83 та числа 10?блін попоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Анжелика.

Ответ:

Вот весь ответ♡

Пошаговое объяснение:

1)2,72-3,82= -1,10

12-1,13= 10,87

10,87÷3= 3,62

2)18,93×9,83= 186,0819

186,0819-10= 176,0819