Два човни рухалися в протилежних напрямках. Швидкість першого 30 км/год, а другого 40 км/год.Через

який час відстань між ними буде 140 км? 4год 3год 2год 1год

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Айда.

Ответ:

2 года помоему

Пошаговое объяснение:

30+40=70

140: 70 =2

Ответ 2 года

Отвечает Пивко Вика.

Ответ:

2 год
Объяснение:

1) 40 + 30 = 70 (км/год) - всього швидкiсть
2) 140:70 = 2 (год)
Вiдповiдь: відстань між ними на 2 години.