6(а+2)-4(а-3) пж помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Радчук Лера.

Розкриємо дужки та скористаємось правилом дистрибутивності множення:

6(a+2) - 4(a-3) = 6a + 12 - 4a + 12

Тепер згрупуємо однакові терміни:

(6a - 4a) + (12 + 12) = 2a + 24

Отже, вираз 6(a+2) - 4(a-3) = 2a + 24.

Отвечает Ставинская Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Почнемо з розкриття дужок і зведення подібних:

6(a + 2) - 4(a - 3) = 6a + 12 - 4a + 12

Тепер знову зведемо подібні терміни:

6a + 12 - 4a + 12 = 2a + 24

Отже, вираз 6(а+2)-4(а-3) дорівнює 2а + 24.