4. Розвяжіть задачі: 1) за 3 ручки і 7олівців дівчинка заплатила 65 грн. Яка вартість одного

олівця і однієï ручки, якщо ручка у два рази дорожча.

Ответы на вопрос

Отвечает Baskova Ekaterina.

нехай олівець коштує х, тоді ручка коштує 2х, то

3 × 2х + 7 × х = 65

6х + 7х = 65

13х = 65 | ÷ 13

х = 5

один олівець коштує 5 грн

одна ручка коштує 5 × 2 = 10 грн