За перший день продали 2,5 ( звичайна дробь ) за другий день продали 7,15 остачі ( звичайна дробь )

за третій день продали 62 літри олії решта. Скільки літрів олії було завезено в магазин спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ксенафонтова Елена.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1й день  - 2/5 частин       залишок ?

2й день 7/15 решти         залишок?

3й день  62л

1) 1 - 2/5 = 3/5  (ч) = 9/15(ч) - залишок після першого дня

2) 9/15 - 7/15 = 2/15 (ч)  - залишок після другого дня

3) 2/15 - це 62л

   62 : 2/15 = 62 · 15/2 = 31 ·15= 465 (л) - олії було завезено