3(4x - 2) + 8(- 0,5x - 1, 6) Якщо x = - 3, 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Богдан.

Підставляємо x = -3,2 і знаходимо значення виразу:

3(4(-3,2) - 2) + 8(-0,5(-3,2) - 1,6) =

3(-12,8 - 2) + 8(1,6 - 1,6) =

3(-14,8) =

-44,4

Отже, значення виразу при x = -3,2 дорівнює -44,4.

Отвечает Ванурин Дима.

Ответ:

-44,4

Пошаговое объяснение:

3(4х - 2) + 8(-0,5х - 1,6) =

12х - 6 - 4х - 12,8 = 8х - 18,8

х = -3,2

8х - 18,8 = 8 * (-3,2) - 18,8 = -25,6 - 18,8 = -44,4