Средьне Арефмитичне чисел 7,8 і у дорівнює 8,4. Знайди число x


Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Карина.

Відповідь:

9

Покрокове пояснення:

(7,8+y)÷2=8,4

7,8+y=16,8

y=16,8-7,8

y=9