Знайдіть площу поверхні та суму довжин усiх ребер прямокутного паралелепіпеда, виміри якого

дорівнюють: 1) 10 см, 7 см і 8 см;​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анна.

Ответ:

Для знаходження площі поверхні прямокутного паралелепіпеда використовуємо формулу:

S = 2(ab + ac + bc),

де a, b та c - довжини ребер паралелепіпеда.

Отже, для першого випадку (довжини ребер дорівнюють 10 см, 7 см і 8 см):

S = 2(107 + 108 + 78) = 2(70 + 80 + 56) = 2206 = 412 см².

Для знаходження суми довжин усіх ребер використовуємо формулу:

P = 4(a + b + c),

де a, b та c - довжини ребер паралелепіпеда.

Отже, для першого випадку (довжини ребер дорівнюють 10 см, 7 см і 8 см):

P = 4(10 + 7 + 8) = 4*25 = 100 см