1158. За червень 2021 року робітнику нара заробітну плату в розмірі 12 400 грн. Із ці відрахували

18% податку з доходів фізичн i 1,5% військового збору. Скільки грошей с робітник після цих відрахувань?​ дам 85 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Платонов Артур.

Ответ:

9 982 грн

Пошаговое объяснение:

За розрахунком, спочатку відраховуємо 18% податку з доходів фізичних осіб з заробітної плати:

12 400 * 0,18 = 2 232

Потім відраховуємо 1,5% військового збору:

12 400 * 0,015 = 186

Отже, загальна сума відрахувань складає:

2 232 + 186 = 2 418

Щоб знайти чисту заробітну плату робітника, ми віднімаємо цю загальну суму від заробітної плати:

12 400 - 2 418 = 9 982

Отже, робітник отримає 9 982 грн чистої заробітної плати після відрахування податку з доходів фізичних осіб та військового збору.