Обчислити периметр рівнобедреного трикутника, у якого основа дорівнює 10 см, а бічна сторона більша

за основу на 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Евгения.

Відповідь: 40см

Покрокове пояснення: основа=10см, бічна сторона=10+5=15см, у рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні, тоді 15см+15см+10см=40см

Отвечает Гудошникова Анна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 10+5=15см-бічна сторона трикутника.

2) У рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні,тому 15*2=30см.

3) 30+10=40см-Р трикутника.

Відповідь: Р трикутника=40см.