Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 30. Визнач і вкажи ці числа, якщо перше з них утричі

більше за друге, а третє на 5 більше за друге.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Арина.

Відповідь:

51; 17; 22

Покрокове пояснення:

(3x+x+x+5)÷3=30

5x+5=90

5x=85

x=17—друге число.

Тоді перше—3×17=51, а третє—17+5=22.