155. Знайди периметр прямокутника, довжина якого 35 CM, а ширина 27 см. Розв'яжи задачу різними

способами. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жигулина Вика.

Відповідь:

124 см

Покрокове пояснення:

Р=2*(а+в)=2(35+27)=2*62=124 (см)

Р=2а+2в=2*35+2*27=70+54=124 (см)