Скільки кілометрів пройшов турист за 3 годині, якщо він рухався із швидкістю 6,2 км/год


Ответы на вопрос

Отвечает Мурат Кайсар.

t=3год

v=6.2км/год

s-?

s = v*t = 3*6.2 = 18.6км.

Отвечает Шишко Влад.

Відповідь:

18,6 см

Покрокове пояснення:

S = V•t

S = 6,2•3=18,6 (км) пройшов турист за 3 години.