Розвʼяжи рівняння 0.72 : (0,8 - x) = 1,5. У відповідь запиши 40% від його кореня.


Ответы на вопрос

Отвечает Половий Сергей.

Ответ: 0,128

Пошаговое объяснение:

0.72 : (0,8 - x) = 1,5.

0,8 - x = 0,72 : 1,5

0,8 - x = 0,48

x = 0,8 - 0,48

x = 0,32

=======

40%:100% = 0,4

0,32 * 0,4 = 0,128