автотурист за три дні проїхав 2200 км. за перший день вони подолали 32% усієї відстані а за другий

день на 88 км більше ніж за третій скільки кілометрів проїхав турист за третій день даю 40 балів срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Валя.

Відповідь:

704км

Покрокове пояснення:

Давайте розглянемо інформацію, яку надаєте:

1. За перший день турист подолав 32% всієї відстані.

2. За другий день турист подолав на 88 км більше, ніж за третій день.

3. Сумарна відстань за три дні становить 2200 км.

Для знаходження відстані, яку проїхав турист за третій день, ми можемо скористатися наступними кроками:

1. Обчислимо відстань, яку турист подолав за перший день. Це буде 32% від 2200 км:

  Відстань за перший день = 0.32 * 2200 км = 704 км

2. Позначимо відстань, яку турист подолав за третій день як "х" (у кілометрах).

3. За другий день турист подолав на 88 км більше, ніж за третій день, тому відстань за другий день буде "х + 88" (у кілометрах).

4. Знаємо, що сумарна відстань за три дні становить 2200 км, тому можемо скласти рівняння:

  Відстань за перший день + Відстань за другий день + Відстань за третій день = 2200 км

  704 км + (х + 88) км + х км = 2200 км

5. Зібравши подібні доданки та спрощуючи рівняння, отримаємо:

  2х + 792 км = 2200 км

6. Віднімемо 792 км з обох боків рівняння:

  2х = 2200 км - 792 км

  2х = 1408 км

7. Поділимо обидві частини рівняння на 2:

  х = 1408 км / 2

  х = 704 км

Таким чином, турист проїхав 704 км за третій день.

Отвечает Недвига Михаил.

Ответ:

704 км

Пошаговое объяснение:

32% = 32 : 100 = 0,32

1) 0,32 * 2200 = 704 (км) - проехали туристы за 1 день

2)

Проехали за 2 день = х + 88 км

Проехали за 3 день = х км

704 + х + 88 + х = 2200

2х + 792 = 2200

2х = 2200 - 792

2х = 1408

х = 1408 : 2

х = 704

Проехали за 3 день = (х) = 704 км