Срочно!!!! Дам 20б з полязібрали 900кг картоплі відвезли 270 кг а решту в 3 магазина порівну в

кожний скільки кг картоплі отримав кожний магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь: Відповідь: 210 кг картоплі отримав кожен магазин

Покрокове пояснення:

900-270=630 (кг) - решта

2) 630:3=210 (кг) - отримав кожен магазин

Відповідь: 210 кг картоплі отримав кожен магазин

Отвечает Джалиашвили Лиза.

Ответ:

900-270=630.

Пошаговое объяснение:

630:3=210