Вартість комунальних послуг становить 624 грн. 6\16 від цієї сумми - кошти за використанну воду.

Скільки гривень складає вартість решти коммунальних послуг?

Ответы на вопрос

Отвечает Грудницкий Василий.
1. 624 : 16 = 39грн — це 1/16
2. 39 * 6 = 234грн — це вода
3. 624 - 234 = 390грн — решта комунальних
Отвечает Ricco Zara.
624:16=39-1/16
39 *6 =234-вода
624-234=390