40 БАЛЛОВ!! знайди скалярний добуток векторів a та b, якщо: a(3;2) b(4;2).


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова София.

Скалярний добуток двох векторів a і b дорівнює сумі добутків їх компонентів:

a ∙ b = (3 * 4) + (2 * 2) = 12 + 4 = 16

Отже, скалярний добуток векторів a і b дорівнює 16.