периметр трикутника дорівнює 53,3 см Друга сторона вдвічі довша за першу А третя на 3,7 см довша за

першу знайди сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Нургазы Али.

Ответ:

x * 2 + 3,7x + x = 53,3

3x * 2 + 3,7 = 53,3

6x +3,7 = 53,3

6 * 3,7 =22,2

53,3-22,2 = 31,1 перша сторона

2 сторона 31,1 умножить на 2 61,2

3 сторона 31,1 + 3,7 =34,8