Виконай додавання (453 + 768) + 247 найзручнішим способом.


Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Яна.

Пошаговое объяснение:

Сподіваюся що допомогла............


Отвечает Никитичева Эмилия.

Ответ:(453+768)+247=1221+247=1468

Пошаговое объяснение:

потрібно спочатку розкрити дужки