-8,5 перетворити на звичайний дріб​


Ответы на вопрос

Отвечает Мадиярова Таня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

-8\frac{5}{10}= -8\frac{1}{2}= -\frac{17}{2}.

Відповідь: - \frac{17}{2}.