В одному мішку 46 кг цукру,в другому стільки ж.Частину цукру розфасували у 9 пакетів,по 6 кг у

кожний.Скільки кілограмів цукру ,ще треба розфасувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатюк Павло.

Ответ:

Ще треба розфасувати 38 кг цукру

Пошаговое объяснение:

9*6 = 54

46+46 = 92

92-54=38