Якщо 5x-1=-3-2x тоа) 3x=-4б) 7x=-2в) 7x=-4г) 3x=-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Смятских Глеб.

Ответ:

Для розв'язання даного рівняння, спробуємо виразити змінну x. Почнемо з даних:

5x - 1 = -3 - 2x

Додамо 2x до обох боків рівняння:

5x + 2x - 1 = -3 - 2x + 2x

Це спрощується до:

7x - 1 = -3

Додамо 1 до обох боків рівняння:

7x - 1 + 1 = -3 + 1

Це спрощується до:

7x = -2

Таким чином, правильна відповідь в даному випадку є:

г) 3x = -2

Отвечает Ерик Мейрман.

Відповідь: б) 7x=-2

Покрокове пояснення:

5x-1=-3-2x

5х + 2х = -3 + 1

7х = -2