Козаки за три дні копали 4 а городу бабусі Орини. Першого дня вони откопали 1 2/29 а ,що на 10/29 а

менше, ніж другого дня. Скільки арів землі з копали третього дня? ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорцов Александр.

Пошаговое объяснение:

Залишок землі, який залишився після другого дня копання:

4 а - (1 2/29 а + 10/29 а) = 2 27/29 або 89/29 а

Залишок землі, який залишився після третього дня копання:

(89/29 а) - (4 а/3 дні) = (89/29 а) - (116/29 а) = -27/29 або 0.931 а (округлюючи до тисячних)

Отже, третього дня копали 0.931 або близько 93 сотих арів землі.

Отвечает Петришин Олег.

Ответ:

1 15/29 а

Пошаговое объяснение:

1) 1 2/29 + 10/29 = 1 12/29 (а) - вскопали казаки во 2 день

2) 1 2/29 + 1 12/29 = 2 14/29 (а) - вскопали казаки за два дня

3) 4 - 2 14/29 = 3 29/29 - 2 14/29 = 1 15/29 (а) - вскопали казаки в 3 день