У квадрат вписано коло, а в ко­ло вписано рівносторонній три­кутник. Знайдіть відношення сторони

трикутника до сторони квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Барешева Камила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a- ст кв

b- ст трк

R=a/2=b/корінь(3)

b/a=корінь(3)/2