Визнач середнє арифметичне чисел 5,25 і 2 цілих 1\4.БУДЬ ЛАСКА!


Ответы на вопрос

Отвечает Токарь Глеб.

Ответ:80625

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти середнє арифметичне, потрібно додати всі числа разом і поділити суму на їхню кількість. Давайте обчислимо:

Сума чисел: 5 + 25 + 2 + 1/4

Спочатку переведемо 1/4 до десяткового числа: 1/4 = 0.25

Тепер додамо всі числа разом: 5 + 25 + 2 + 0.25 = 32.25

Кількість чисел: 4

Щоб знайти середнє арифметичне, поділимо суму на кількість чисел: 32.25 / 4 = 8.0625

Таким чином, середнє арифметичне чисел 5,25 і 2 цілих 1/4 дорівнює 8.0625.

Отвечает Континова Настя.

Відповідь:

2 цілих 1/4 = 2,25
(5,25 + 2,25) : 2 = 7,5 : 2 = 6,375

6,375 = 6 цілих 3/8