Допоможіть будьласка 694. Перша бригада відремонтувала 20 км дороги, а друга - 14 км. На скільки

відсотків довжини дороги друга бригада відремонтувала менше, ніж перша?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергучова Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 20-14 = 6(км) - на 6 км менше

2) скільки % становить число6 від 20

6/20 = 3/10 =0,3 = 30%  -на 30% менше