Құрылымы күрделі теңдеулер. 1-сабақ Теңдеуі дұрыс құрастырылған бұлтты таңда.45 пен белгісіз

сан қосындысының мәні 420 мен 7 сандарының бөліндісіне тең.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карабанов Никита.

Ответ:

45+х=420:7

45+х=60

х=60-40

х=20

45+20=420:7