Мама зробила 42 вареники з сиром а з капустою на 7 вареників менше ніж з сиром за обідом зіли 26

вареників скільки вареників залишилося.

Ответы на вопрос

Отвечает Кучеренко Сергій.
42-7=35 з капустой
42+35=77 всего вареников
77-26=51 осталось
Отвечает Боднар Дарья.
42-7=35 (в) - с капустой
42+35=77 (в) - всего
77-26=51 (в) - осталось
Ответ: 51 вареник