від тернополя до києва виіхав автобус й одночасно назустріч йому з києва виіхав автомобіль. авт

іхав зі швит 60 км/год аавт62 км год.через 3год вони зустрілися.яка відст між тернополем ікиєвом?

Ответы на вопрос

Отвечает Батырова Азалия.
1) 60+62=122 (км/ч) - скорость сближения
2) 122*3=366 (км) - расстояние между городами.