Периметр прямокутника-40 сантиметрів. Його ширина в 3 рази менше від довжини. Чому дорівнює площа

прямокутника? Будь ласка допоможіть !

Ответы на вопрос

Отвечает Сычева Анастасия.

Ответ: 75

Пошаговое объяснение:

Периметр - сумма длин всех сторон

По условию : ширина х, длинна 3х

Значит (3х+х)*2=40

х=5-ширина, длинна=3*5=15

Площадь=5*15=75(см^2)