При якому значенні p вектори а (3;р-1) і вектор b (p;-2;5;) взаємно перпердикулярні


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
вектори а (3;р-1) і вектор b (p;-2;5;) взаємно перпердикулярні , если их скалярное произведение равно нулю.
а·b=3p+(p-1)·2,5=0
3р+2,5р-2,5=0
5,5р=2,5
р=2,5:5,5
р=2 1/2: 5 1/2
р=5/2:11/2
р=5/2·2/11
р=5/11
при  p=5/11  вектори а (3;р-1) і вектор b (p;-2;5;) взаємно перпердикулярні